návrh interiéru, dispozice, vizualizace interiéru, projektová dokumentace, výběr materiálu, Ing. arch. Ivana Volková, Architektiv,

Návrh interiéru

Navrhuji prostory, které mají přidanou hodnotu a osobitou atmosféru. Interiér má být funkční, krásný a na míru potřebám jeho budoucích uživatelů.

Není potřeba si na první schůzku připravit hotový půdorys a rozmyšlené kusy nábytku. Od toho jsem tady pro Vás. Na první schůzce spolu podrobně probereme Vaše potřeby, požadavky a hlavně to, jak se chcete v prostoru cítit. Mít otevřenou mysl novým nápadům a řešením je pro úspěšnou spolupráci velmi důležité. Speciálně v interiéru je každý centimetr prostoru důležitý a znamená pro Vás nemalou investici, proto se vždy snažím hledat nejlepší řešení na míru Vašim potřebám.

V závislosti na návrhu Vás seznámím se všemi nástrahami a potřebnými kroky k úspěšné realizaci. Tu však můžu kompletně zajistit přímo za Vás.

Rozsah naší spolupráce si stanovíme na úvodní schůzce. Nejoblíbenější u klientů ale zůstává služba návrh interiéru včetně zajištění celé realizace. Tato služba Vám ušetří spoustu starostí, nervů a především času. Vy se potom můžete v klidu těšit na kompletní výsledek, který Vám můžu dodat včetně doplňků a dekorací.

Díky spolupracím s ověřenými dodavateli jsem pro Vás schopna zajistit také mnohem širší výběr z materiálů a produktů. To vše i včetně zajímavých cen, na které klient sám nedosáhne a tak se tato služba klientům finančně vyplatí.

Ing. arch. Ivana Volková

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.