architektonická studie, projektová dokumentace, vizualizace, dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, Ing. arch. Ivana Volková, Architektiv,

Architektonický návrh

Navrhuji prostory, které mají přidanou hodnotu. Jsou funkční, krásné a na míru potřebám budoucích uživatelů.

Není proto nutné se orientovat v jednotlivých procesech či přicházet dopředu s rozmyšlenou dispozicí či návrhem. Od toho jsme tady pro vás my, architekti. Na první schůzce s Vámi podrobně proberu Vaše potřeby, požadavky a hlavně to, jak se chcete v prostoru cítit. Mít otevřenou mysl novým nápadům a řešením je pro spolupráci velmi důležité. Každý metr prostoru pro Vás znamená nemalou investici, proto se vždy snažím hledat nejlepší řešení na míru Vašim potřebám.

V rámci mých služeb poskytuji architektonický návrh stavby (architektonická studie) včetně vypracování dokumentace pro stavební povolení a na to navazující dokumentace pro provedení stavby. Součástí služeb je také autorský dozor při následné realizaci. Momentálně se zaměřuji především na rezidenční stavby a stavby menšího měřítka.

S týmem odborníků Vám tak dokážeme s budoucím bydlením pomoct od počátku až po nastěhování. Celým procesem Vás rádi provedeme, vše vysvětlíme a poradíme.

Kolik přibližně může architektonický návrh a dokumentace stát?

Představu o tom, jak se zhruba pohybují ceny za jednotlivé fáze celého návrhu a procesu si můžete udělat díky této kalkulačce: www.cenyzaprojekty.cz/kalkulace (stavby pro bydlení patří do pásma III, průměrná hodinová sazba 670Kč/h)

Jaký minimální rozpočet si připravit pro stavbu domu?

Přibližnou představu si můžete vypočítat zde: www.cenyzaprojekty.cz/kalkulace/pozemni-stavby (je dobré myslet na to, že i např. mírně svažitý pozemek navýší cenu stavby přibližně o 20%, v kalkulačce také není zahrnutý rozpočet na interiér, který se pohybuje kolem zhruba 1/3 investičních nákladů na dům)

QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

PDF "Informace o spolupráci"

Nechte si na email zaslat informační příručku s možnostmi spolupráce, ukázkou projektu, častými otázkami našich klientů a základním cenovým rámcem. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.