návrh interiéru, dispozice, vizualizace interiéru, projektová dokumentace, výběr materiálu, Ing. arch. Ivana Volková, Architektiv,

Návrh interiéru

Navrhuji prostory s přidanou hodnotou a osobitou atmosférou, které splňují požadavky a potřeby budoucích uživatelů. Mé cílem je vytvořit funkční a esteticky příjemné interiéry, které jsou plně přizpůsobeny Vašemu vkusu.

Není potřeba si na první schůzku připravit hotový půdorys a rozmyšlené kusy nábytku. Od toho jsem tady pro Vás. Na první schůzce spolu podrobně probereme Vaše potřeby, požadavky a hlavně to, jak se chcete v prostoru cítit. Mít otevřenou mysl novým nápadům a řešením je pro úspěšnou spolupráci velmi důležité. Speciálně v interiéru je každý centimetr prostoru důležitý a znamená pro Vás nemalou investici, proto se vždy snažím hledat nejlepší řešení na míru Vašim potřebám.

V závislosti na návrhu Vás seznámím se všemi nástrahami a potřebnými kroky k úspěšné realizaci. Tu však můžu kompletně zajistit přímo za Vás.

Rozsah naší spolupráce si stanovíme na úvodní schůzce. Nejoblíbenější u klientů ale zůstává služba návrh interiéru včetně zajištění celé realizace. Tato služba Vám ušetří spoustu starostí, nervů a především času. Vy se potom můžete v klidu těšit na kompletní výsledek, který Vám můžu dodat včetně doplňků a dekorací.

Díky spolupracím s ověřenými dodavateli jsem pro Vás schopna zajistit také mnohem širší výběr z materiálů a produktů. To vše i včetně zajímavých cen, na které klient sám nedosáhne a tak se tato služba klientům finančně vyplatí.

informace o spolupraci s architektem, informace o spolupráci s interiérovým designerem, Architektiv

PDF "Informace o spolupráci"

Pro své (budoucí) klienty jsem si nově připravila krátkou brožurku se základními informacemi o spolupráci, pokud ji budete chtít nezávazně poslat, zadejte níže svou emailovou adresu, kam bude zaslána ve formátu PDF.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

spoluprace ARCHITEKTIV
QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

PDF "Informace o spolupráci"

Nechte si na email zaslat informační příručku s možnostmi spolupráce, ukázkou projektu, častými otázkami našich klientů a základním cenovým rámcem. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.