Moderní rekonstrukce bytu 3+1

Moderní rekonstrukce bytu 3+1

Byt s dvěmi ložnicemi a oddělenou kuchyní projde zásadní proměnou v krásný vzdušný byt 3+kk.

Dispozice bytu prošla zásadní proměnou, díky které vznikl velký obytný prostor kuchyně a obývacího pokoje. Moderní rekonstrukce, ale zároveň funkčně zařízený interiér, vychází z přírodních dekorů a barev. Kombinace bílé a krémové barvy se stěrkou a dřevodekorem Cleaf sablé LR28 patese  jsou doplněny černými doplňky. V bytě je použita velkoformátová keramika Neolith Himalaya Crystal a krásné dekorativní sklo AGC Imagin Raywall 90T, které působí velice efektně, propouští dostatek světla a zároveň poskytuje soukromí. Vzdušný byt o nové dispozici 3+kk tvoří obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, koupelna, samostatná toaleta a chodba se vstupem na balkon. 

Na konci této stránky najdete vybrané produkty použité v tomto projektu a nebo jejich alternativy. A pokud Vás zajímá, jak probíhala rekonstrukce, určitě nakoukněte na Instagram do vybraných příspěvků. Tuto rekonstrukci najdete pod názvem Rekonstrukce P3

Kompletní rekonstrukci zajistila firma stavba&design. Realizace byla dokončena na jaře 2023.

Vylaďte si interiér do stejného stylu

Nenašli jste co jste hledali? Nebojte se mi napsat, ráda Vám s výběrem pomůžu a jako bonus mám pro své klienty na většinu produktů slevu!

loznice sterka
svítidlo
dekorace
dekorativní stěrka
QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.