Dárkový poukaz

dvě hodiny konzultace Vašeho interiéru s architektkou a interiérovou designérkou

moodboard interiéru, konzultace interiéru, konzultace s architektem, konzultace s architektkou

Plánuje někdo z Vašich blízkých rekonstrukci svého domova? Znáte někoho, kdo je aktuálně v procesu stavby domu či koupit bytu a nemá k dispozici architekta? Nebo prostě jen víte o někom, kdo není spokojen s jeho stávajícím interiérem, ale neví, kde vlastně začít? Ať už je to jakákoliv z možností, tímto poukazem může obdarovaný udělat další krok vpřed jeho vysněnému domovu.

Věřím, že prostředí, ve kterém žijeme, má vliv na naši psychickou pohodu a kvalitu života. Konzultace vám poskytne příležitost lépe pochopit, jak můžete uzpůsobit váš domov tak, aby reflektoval váš jedinečný styl a usnadňoval váš každodenní život.

Dejte vašim blízkým možnost jejich záměr konzultovat s odborníkem, aby každý prostor, kousek nábytku nebo detail, vyprávěl jeho příběh. Těším se, že společně vytvoříme prostředí, ve kterém se bude cítit opravdu doma.

3 důvody, proč je přínosné využít konzultaci

Je váš blízký teprve ve fázi, kdy se rozhoduje, zda jít cestou typového projektu, rekonstrukcí starší nemovitosti nebo individuálního návrhu od architekta?  Nebo je v situaci, kdy si nový domov chce řešit sám? Zvlášť pro tyto případy je několik důvodů, proč své záměry konzultovat s odborníkem, aby vše dopadlo dle jejich představ.

Konzultace jejich konkrétního záměru obdarované nasměruje a pomůže se zorientovat v dnešních téměř neomezených možnostech. A kdyby jim konzultace nestačila, můžeme se domluvit na spolupráci, která bude ušitá na míru jejich požadavkům.

1bod
2bod
3bod
koupelna svetla ARCHITEKTIV
moderni kuchyn2 ARCHITEKTIV
moderní koupelna, epoxidová stěrka, šedé umyvadlo
barevný obývací pokoj, Ing. arch. Ivana Volková, Architektiv
jidelni stul moderni kuchyn 2 ARCHITEKTIV
koupelna do rodinného domu pro mladou rodinu, Ing. arch. Ivana Volková, Architektiv

Co na konzultaci můžeme probrat

Stále si nejste jisti, jestli je konzultace pro vaše blízké to pravé? Zde je pár příkladů okruhů a témat pro inspiraci.

Jana P.Návrh interiéru panelákového bytu včetně dispozičních úprav pro nízkonákladovou rekonstrukci
Read More
Vynikající komunikace! Já osobně si velmi cením flexibility, protože s mými směnami je těžké se na něčem domluvit. Také návrh, kdy s omezeným prostorem a našimi požadavky jste navrhla útulné, ale praktické a funkční bydlení s dostatkem úložných prostor. Rozhodně nám pomohlo to celé vidět "na papíře", abychom si to uměli představit v prostoru. A možná v prvé řadě jsem měla zmínit, že rada odborníka je to hlavní! Člověk si vždycky něco představí, jak to chce, ale zda to jde vůbec provést už netuší. A tohle, alespoň mě, hodně otevíralo oči. Když jsem slyšela, že sice moje představa půjde provést, ale znamená omezení v něčem jiném, více důležitějším, tak jsem začala také více přemýšlet už na začátku nějaké své vize... Potom samozřejmě s načerpanými vědomostmi a nově objeveným vzorcem přemýšlení nad koncepty můžete velmi snadno argumentovat různým řemeslníkům a nejste za "amatéra".🙂
Lucie H.Konzultace dispozičních úprav typového developerského projektu a následný návrh vybraných částí interiéru
Read More
Architektku Ivanu Volkovou ze studia Architektiv jsem oslovila už ve fázi plánování domu. To nám umožnilo provést několik dispozičních změn původně unifikovaného developerského projektu. V průběhu výstavby musí investor udělat tisíce rozhodnutí a bylo skvělé mít vedle sebe někoho se zkušenostmi, nadhledem a představivostí. Konzultace s paní architektkou probíhaly osobně i online a musím přiznat, že jsem nadšená z navrženého interiérového řešení – od zásadních věcí, jakými jsou dispozice kuchyňské linky a koupelny, přes výběr obkladů a dlažby, až po úplné drobnosti. Miluji naši art stěrku v ložnici, pohodlnou dubovou postel, nádherná světla, super pohovku a krásnou kuchyni s varným ostrůvkem. Vše funguje a jako celek dává smysl. Moc nám pomohlo, že jsme také dostali doporučení na prověřené dodavatele a realizační firmy. Několikrát jsme také přes architektku koupili zboží se slevou, ke které bychom se jako koncoví zákazníci vůbec nedostali. S ohledem na finance vybavujeme dům postupně, ale už teď se tady krásně žije.😊 Děkuji za vše a doporučuji!
Ivona A.Konzultace uspořádání nábytku a kuchyně v podkrovním bytě, řešení barevného pojetí vzhledem ke stávající podlaze v nechtěném dekoru a celkový přístup k zabydlení vzhledem k malému rozpočtu
Read More
Ještě jednou Vám děkuji za konzultaci. Chtěla bych Vás zde klidně na 10 hodinovou konzultaci, vážně 🙂 Je uričitě dobré, že nás, co odbíháme, držíte k tomu, co "je zakázka". Moc cenné jsou pro mě ty nejkonkrétnější doporučení, když máte přímo kontakt na výrobce, dodavatele...., to je opravdu super. Já jsem si čas s Vámi užila 🙂 a děkuju. Těším se, kdyby to vyšlo ještě v příštím roce.
Jana Ř.Konzultace barevného a materiálového řešení interiéru novostavby víkendového domu
Read More
Ještě jsem Vám chtěla vyseknout poklonu, jak jste z jednoho obrázku přesně vystihla ladění interiéru a směr, kterým se chci ubírat.🙏
Previous
Next

Jak konzultace probíhá?

konzultace s interiérovou designérkou, konzultace s architektem
  • V první části konzultace se snažím co nejvíc naslouchat a vnímat řešenou situaci či záměr. Zároveň si s klientem upřesním, co konkrétně by si chtěl z konzultace odnést, abych věděla, na co se přesně zaměřit a konzultaci vést co nejefektivněji. Všechny skicy či zápisky a poznámky vzniklé na konzultaci si klient nechává. Do dvou dnů ještě emailem pošlu krátké shrnutí konzultace s konkrétními body, jak dále postupovat, případně s dalšími tipy, které bych třeba v průběhu konzultace nestihla sdílet. Je pro mě důležité, aby klient z konzultace odcházel s pocitem, že ví, jak se získanými informacemi naložit dál.
  • Na konzultace, kde chce klient řešit materiálový a barevný koncept, vozím reálné vzorky materiálů či produktů, aby si je klient mohl osahat, přiložit k dalším materiálům a zkusit jejich vlastnosti, případně porovnat jednotlivé materiály mezi sebou.
  • Konzultace probíhají osobně v Praze a Olomouci nebo online formou videohovoru.

Jak poukaz koupím? Kolik stojí?

darkovy poukaz obalky

Poukaz je možné zakoupit ve dvou variantách

E-poukaz: Poukaz vám odešlu na e-mail spolu s fakturou. Ten si následně můžete sami vytisknout a zabalit dle vlastního uvážení (Poukaz je platný až po uhrazení faktury)

Dárkové balení: Vyberte si ze 4 barevných variant obálky, ve které vám poukaz přijde připravený přímo k darování.

  • Cena poukazu na 2 hodiny konzultace je 5000Kč
  • Platnost poukazu je rok od zakoupení. Termín konzultace je potřeba rezervovat s předstihem alespoň 14 dnů. Rezervaci upřednostňuji formou e-mailu. 
  • Součástí ceny poukazu není doprava mimo Prahu a Olomouc. Cena za dopravu je 10Kč/km (z Prahy nebo z Olomouce, dle toho, co je blíž).
QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.

E-poukaz

Dárkové balení

Dárkové balení - informace

Děkujeme Vám.

Na email Vám přijde faktura a po jejím uhrazení se teprve tiskne a odesílá. Odeslání do 24 hodin od uhrazení. Fakturu odesílám ručně, proto pro zrychlení můžete využít platební údaje, nebo QR kód níže.

Číslo účtu:  2745142010/3030

Částka: 5000 Kč

Do poznámky k platbě zadejte Váš email. Toto platí i při využití QR kódu níže.