Architektiv, Ing. arch. Ivana Volková, studio IVUSH, Spolupráce s architektem, architektka Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

Pro své klienty chci vytvářet prostory, které mají přidanou hodnotu. Jsou funkční, krásné a na míru potřebám klienta. Ve svých návrzích se vždy se snažím hledat dokonalé řešení nejen vzhledem, ale především praktičností. Tak, aby domy, byty a interiéry sloužily nám a ne my jim.

Spolupráce s architektem vám přinese nové úhly pohledu na řešený projekt a nadčasové ucelené řešení, které vám bude dělat radost spoustu let. Každá taková spolupráce přináší osobní přístup a proto vyžaduje vzájemnou důvěru.

Kromě samotné architektury a interiéru se zajímám o vzdělávání v oblasti vizualizací a šíření povědomí o architektuře a urbanismu prostřednictvím Youtube kanálu Let’s be architects. V rámci něj uvádím sérii rozhovorů O architektech (k dispozici také jako podcast). Snažím se také podporovat a motivovat k osobnímu rozvoji lidi především z kreativních oborů pomocí podcastu Osobní rozvoj trochu jinak a blogu, který píši od roku 2012. Již tři roky pomáhám na festivalu Open House Praha. V roce 2018 jsem byla jedna z přednášejících na konferenci o vizualizacích Vizkon, které jsem od roku 2020 také spoluorganizátorem.

Spolupracuji

Aktuální působnost (s možností realizace na klíč):

Praha a Olomoucký kraj
Ráda za Vámi ale dojedu kamkoliv.

architektiv působnost Olomouc, Praha

Fakturační údaje:

Ing. arch. Ivana Volková
U Mlékárny 127, Radslavice 751 11
IČ: 07385358
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Přerově od 20.8.2018

Ing. arch. Ivana Volková