obyvaci pokoj s tapetou v anglickem stylu, interiér inspirovaný anglickým stylem, barevné tapety, dekorativní lišty, profilování, Interiér inspirovaný anglickým stylem

Interiér inspirovaný anglickým stylem

Barevné tapety, dekorativní lišty a profilování. To jsou základní prvky, které vystihují interiér pro mladý pár ze zahraničí, kteří se rozhodli usadit se v domu nedaleko Prahy.

Tvořit interiér pro tyto odvážné klienty byla velká radost. Požadavky a přání, co se týkají celkového pojetí interiéru domu, naskytla příležitost ke vzniku barevného, ale zároveň velmi osobitého interiéru, který v sobě mísí prvky Anglie. Tapety na stěnách, barvy, dekorativní lišty a profilování na nábytku se prolínají celým interiérem. Za zmínku stojí také dlažba položená ve vstupní chodbě, koupelně, prádelně a samostatné toaletě, která na sebe navazuje a její položení vyžadovalo vyskládat si vše řádně na stavbě, aby byl výsledek dle návrhu. Už se těším, až se realizace nafotí a podělím se s Vámi o reálné fotky. Zatím můžete nasávat atmosféru z vizualizací.

QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.