Modrá kuchyň se zlatými detaily , moderni odvazna a netradicni kuchyn, antic mirror, abstraktni sterka, zlata digestor, moodboard

Modrá kuchyň se zlatými detaily

Hravá a společenská. Přesně tak si svoji kuchyň definoval mladý pár, který se těší, až ve svém novém domě přivítá své přátelé a rodinu.

Všechny požadavky, přání i představy, jak by jejich vysněná kuchyň měla vypadat, se po menších dispozičních úpravách vyklubala kuchyň rozdělená na několik zón a plná praktických i stylových prvků.

Liniová část začíná velkým dřezem, přípravná část nabízí pohled do zahrady a zakončená je varnou zónou, které dominuje zlatá digestoř. Dvířka jsou zdobená dekorativní stěrkou.

Vysoké moduly skrývají lednici, troubu a mikrovlnou, s místem pro pivní sud. K barové části patří pípa a kovová vitrína z děrovaného plechu, která dodává industriální nádech. Otevřený prostor je opticky zvětšen antik vzhledem zrcadla.

Společenská zóna celé kuchyně je 2,7 m dlouhý ostrůvek s dalším dřezem a místy pro posezení ze strany jídelního stolu.

Realizace je v plánu na jaro 2024.

QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

PDF "Informace o spolupráci"

Nechte si na email zaslat informační příručku s možnostmi spolupráce, ukázkou projektu, častými otázkami našich klientů a základním cenovým rámcem. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.