Konference Vizkon 2018 Ivana Složilová

Konference Vizkon 2018

Dostala jsem skvělou příležitost zúčastnit se a přednášet na druhém ročníku největší konference o vizualizacích v ČR.

Tou je právě Vizkon. V mé přednášce jsem se zaměřovala na témata výuky vizualizace a modelování na školách. 

 

Nechtěla jsem mluvit pouze za sebe, ale za všechny studenty architektury a proto jsem si připravila dotazník, který se dostal až ke 120 studentům z několika vysokých škol zaměřených na architekturu. Mé zkušenosti jsou totiž pouze z ČVUT FSv, a proto jsem ráda, že se mi podařilo zjistit, jak je to i na jiných školách.

Otázky a celkový průzkum se orientoval především na to, kdy se studenti vizualizace a modelování začali učit, zda jsou spokojeni se svojí dosavadní úrovní a kde se tyto dovednosti učí. Dotazník je stále možné vyplňovat a pokud máte k tématu co říct, budu moc ráda za vaše připomínky, jelikož mě téma vzdělávání a tvorba vizualizací dlouhodobě zajímá a ráda bych se mu věnovala trochu více. Zde můžete vidět výsledky průzkumu k listopadu 2018.

Na konferenci vystupovali také skvělí tvůrci jako například David Dražil, Dalibor Dzurilla za Visuin nebo třeba Jakub Komrska.

Další články

Let's be architects YouTube

QR vCard Ivana Volková

Ing. arch. Ivana Volková

PDF "Informace o spolupráci"

Nechte si na email zaslat informační příručku s možnostmi spolupráce, ukázkou projektu, častými otázkami našich klientů a základním cenovým rámcem. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze

Nechte si zasílat čtvrtletní novinky z ateliéru ARCHITEKTIV a YouTube Let’s be architects.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.